Фінська сауна з басейном  

Dvrz_suits_01

Сауна сухого жару на 4-6 осіб, з невеликим холодним басейном та зоною відпочинку для компанії.

ВАРТІСТЬ:

400 грн./ 2 години
на компанію до 4-х осіб,
за кожного наступного
доплата в сумі 50 грн./2 години


У Вашому користуванні: сауна, басейн, санвузол, душова кімната, кімната відпочинку, ТБ.

Замовити:


(050) 030 86 00, (044) 576 77 37, вул. Машиністівська, 10.

ДОВІДКА:


Фінська сауна — це лазня сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10—25%) і високу температуру в межах 90—110° З. Стверджується, що в результаті обхват теплом в такій сауні більше і в цьому її перевага. Значення сауни як гартуючий і оздоровчий засоби загальновідомо і широко використовується населенням.
Найбільш виражений вплив сауна робить на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи. Процедура сауни надає різносторонню дію на діяльність серцево-судинної системи. Прийом сауни стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв'язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму.
Dvrz_suits_01
У фінській сауні основними чинниками, які діють на організм людини, є:
  • висока температура навколишнього повітря.
  • можливість швидкої зміни контрастних температур ( від високих до порівняно низьких).
  • відносна вологість повітря сауни.

Під дією сауни підвищується обмін речовин, поліпшується засвоєння білків, жирів і вуглеводів.

Інфрачервоні кабіни  


kriosaunaВ номері санвузол, душ, двомісна кровать,
кабельне ТБ.
Номер 3, инфракрасная кабина Інфрачервона сауна - це кабіна, виготовлена з натурального дерева, усередині якої встановлені спеціальні керамічні випромінювачі, які виділяють інфрачервоні (теплові) хвилі. Ці хвилі з користю проникають в тіло людини і передають велику кількість тепла (до 80 %) на значну глибину, помітно покращуючи загальний стан.
Особливість інфрачервоних саун в тому, що, не дивлячись на глибоке прогрівання тіла, температура усередині кабіни не перевищує 40-60°С (для порівняння — в сауні при температурі 100°С організм людини прогрівається лише на декілька міліметрів).

Кількість поту, що виділяється протягом півгодинного сеансу, виявляється в 2-3 рази більше, ніж в сауні, та і склад його виявляється іншим. Якщо в сауні він перебуває на 95% з води і лише 5% — сухого залишку, то в інфрачервоній кабіні це співвідношення 80% до 20%. До складу сухого залишку входять жири, холестерол, токсини, шлаки і т.п.— тобто відбувається набагато глибше очищення організму.

Eridan_suits_2_03 copy
Глибоке проникнення інфрачервоних хвиль сприяє ефективному прогріванню м'язів, кісток і суглобів, прискорює кровообіг і виводить шлаки з організму. Регулярні півгодинні сеанси ІК-прогрівань в таких кабінах знижують рівень холестерину в крові, що сприяє зменшенню ризику серцево-судинних захворювань, інфаркту, позитивно позначається на нормалізації кров'яного тиску, покращує циркуляцію крові і постачання нею органів.

Численні дослідження інфрачервоних кабін в різних країнах показали, що вони провадять на організм людини ефективну оздоровчу дію, причому в найнесподіваніших областях. Лікарі стверджують, що інфрачервоні кабіни не мають протипоказань і підходять для людей будь-якого віку.